iPhone 15 FineWoven Kılıflar Deri Kılıfların Yerini Alabilir

iPhone 15 ile birlikte Apple’ın deri kılıf seçiminin sonunu getireceğine dair kanıtlar artmaya devam ediyor. Son olarak X üzerinde yayılan yeni bir söylenti, deri kılıfların yerini iPhone için FineWoven markalı yeni kumaş kılıf serisinin alacağını bir kez daha öne sürdü.

FineWoven ismi ilk olarak geçen hafta ortaya çıktı ancak bu sızıntıya şüpheyle yaklaşmak için birçok neden vardı. Şimdi ise daha önce doğru bilgiler sızdıran Kosutami, Apple’ın iPhone 15 için yeni “eko-fiber” kılıflarının FineWoven olarak markalanacağını iddia ediyor.

Söylentiye göre kasanın ön kenarlarında kauçuk kaplı çerçevelerin bulunacak ve bu çerçeveler kasaların ana renginden biraz daha koyu olacak. FIneWoven kılıflarının renk seçeneklerinin ise şunlar olacağı söyleniyor: Siyah, Dut, Taupe, Evergreen, Pasifik Mavisi, Wisteria, Antik Beyaz, Tereyağı Sarısı, Turuncu ve Pembe.

Kosutami ayrıca Apple’ın bu yıl yeni bir Apple Watch kordon stilini piyasaya sürmeyi planladığını bir kez daha yineledi. Kaynak, bu bandın manyetik toka tasarımına sahip olacağını ve iPhone 15’in FineWoven kılıflarıyla aynı dokuma malzemeden yapılacağını öne sürüyor. Yeni bandın, Örgülü Solo Döngü fiyatıyla eşleşecek şekilde 99 dolar fiyatla satışa sunulacağı da iddialar arasında.

Apple’ın iPhone 15 serisini tanıtacağı Wonderlust adlı özel etkinliğinin 12 Eylül tarihinde gerçekleştirileceğini hatırlatalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir