Gökhan Tombak olayının ayrıntıları: Gökhan Tombak’a ne oldu, define için mi öldürüldü?

Olay, 1 Aralık Perşembe günü gece saatlerinde Bucak ilçesi Karaaliler Mahallesi’nde meydana geldi. Yoldan geçen mahalleli, evli ve 2 çocuk babası Gökhan Tombak’ın evinin önünde yerde hareketsiz yattığını fark edip, 112 Acil Çağrı Merkezi’ne haber verdi. İhbarla olay yerine jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Gelen ekiplerin kontrolünde, Tombak’ın hayatını kaybettiği belirlendi. Gökhan Tombak’ın cesedi, otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Yapılan incelemede, Tombak’ın av tüfeği ile vurularak öldürüldüğü tespit edildi.

Gökhan Tombak’ın karısı Asuman Tombak’la canlı yayında karşı karşıya gelen Mehmet Çelik, cinayete dair bilgisinin olmadığını dile getirirken kendi şüphelerinin ‘define’ ile ilgili olduğunu açıkladı.

Gökhan Tombak cinayetini aydınlatmak için yoğun çaba harcayan Müge Anlı ise Mehmet Çelik’e teşekkür etti. Müge Anlı, “Mehmet Bey çok uzun süre bizi bekledi, araya başka konular girdi ama sabretti. Onun bilgileriyle Gökhan Tombak cinayetinin de aydınlatılacağına inanıyorum” sözlerini kullandı.

Karaaliler köyünde üfürükçü olarak bilindiği iddia edilen Mehmet Çelik, “Ben üfürükçü değilim. Dini bilgim yok” kendisini savundu. Köyde hakkında ortaya atılan birçok iddia olduğu ortaya çıkan Mehmet Çelik ile ilgili şoke eden bir bilgi daha canlı yayında yer aldı.

Mehmet Çelik’in, köyün muhtarı Hasan Uçar’ın eşiyle ilişkisinin olduğu gündeme gelirken Mehmet Çelik bu iddiayı da kesin bir dille yalanladı.

Gökhan Tombak’ın ölmeden önce bir ‘lahit’ bulduğunu belirten Mehmet Çelik, “Belki bu yüzden öldürülmüş olabilir” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir