Dilan Polat: Bir günde 759 bin TL harcadım!

Genç yaşta annesini kaybettiği için bir süre teyzeleri tarafından büyütülen Dilan Polat, iş hayatına doğum fotoğrafçılığı ile başladı ve birçok ünlü ismin fotoğrafçılığını yaptı. Daha sonra ise ablası ile birlikte güzellik merkezi açtı ve yakaladığı başarı ardından şube sayısını çoğalttı. Genç yaşta bir evlilik yapan Dilan Polat’ın iki çocuğu var.

BABASI ANNESİNİ ÖLDÜRDÜ

İş adamı olan babasını beyin tümörü nedeniyle kaybeden Dilan Polat, yıllar sonra hayatıyla ilgili bir gerçeği itiraf etmiş, annesinin babası tarafından öldürüldüğünü açıklamıştı. Polat, babasının yıllarca beyin tümörü nedeniyle tedavi gördüğünü, hastalığı nedeniyle meydana gelen krizlerden birinde annesini öldürdüğünü söylemişti. O anları anlatırken gözyaşlarına boğulan Polat, annesinin vücudundan yedi tane kurşun çıktığını dile getirmişti.

İTİRAFI DİKKAT ÇEKTİ

Sosyal medya hesabında 4.8 milyon takipçisi olan iş insanı Dilan Polat, son olarak Taha Duymaz’ın enkaz altında kaldığı süreçte yaptıklarıyla adından söz ettirmişti. Bir evini depremzedelere açan fenomen ve iş insanı Ümrantolk Show’a katıldı.

“SADAKASINI VERİYORUM”

Dilan Polat, “Bir günde 759 bin TL harcadım” deyince herkesi şaşırttı. Polat şöyle devam etti:

Ama çalışıyorsun alıyorsun alıp alıp ihtiyaç sahiplerini de görmezden geliyorsan güzel bir kazanç değil.

Ünlü isim kendisini “Çok çalışıyorum. Aldığım şekilde sadakasını veriyorum. ‘Ah keşke benim olsa’ diyene hemen gönderiyorum” şeklinde ifade etti.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir